fbpx

kurs

POWER PILATES
KURS ODWOŁANY

dla znających podstawy

WZMACNIANIE I ROZCIĄGANIE

Chcesz poprawić siłę i wytrzymałość?

Chcesz poprawić sylwetkę i odciążyć kręgosłup? 

A może chcesz poprawić swoją elastyczność?

Zajęcia poprowadzi

TYP KURSU: 

Spotkania raz w tygodniu

GDZIE:

POGODNA STUDIO, sala 1 

Dobrze trafiłaś! Asia, nasza instruktorka jest specjalistką od metody Pilatesa. Na naszym kursie zadbasz o ciało z szacunkiem do mięśni dna miednicy!

Na zajęciach Power Pilates osiągniesz każdy z wymienionych celów. Asia – nasza instruktorka pilates oraz fitness łączy na tych zajęciach pilatesową precyzję i płynność ruchów z ćwiczeniami wzmacniającymi znanymi z sali fitness. Intensywność tego treningu jest wyższa w porównaniu do innych kursów pilates. Dzięki temu podczas zajęć wzmacniasz również swój układ krążenia oraz pracujesz nad smuklejszą sylwetką.

O co chodzi w Pilatesie?

Pilates skupia się na rozwijaniu świadomości ciała. Ruchy są zsynchronizowane z oddechem. Ćwiczenia wzmacniają mięśnie wewnętrzne stabilizujące kręgosłup i inne stawy, poprawiają równowagę, koordynację mięśniową oraz obniżają stres. Dodatkowo ćwicząc regularnie wzmocnisz brzuch, wysmuklisz mięśnie nóg i uelastycznisz całe ciało. Na naszym kursie Asia pokaże Ci jak ćwiczyć szanując ograniczenia swojego ciała, jednocześnie wykorzystując jego możliwości. 

Zajęcia trwają 55 minut. Rozpoczynamy od rozgrzewki całego ciała. W części głównej wykonujemy docelowe ćwiczenia. Na koniec relaks, czyli nagroda za porządny trening.

Zapisz się na inny kurs.

Co zyskasz?

  • Wzmocnisz swój układ sercowo-naczyniowy.
  • Na zawsze zmienisz swoją postawę, będziesz wyglądać na 5 kg mniej.
  • Nauczysz się prawidłowych wzorców ruchowych.
  • Zwiększysz zakresy ruchu w stawach i uelastycznisz swoje mięśnie.
  • Poprawisz siłę i wytrzymałość swoich mięśni.

Dla kogo jest ten kurs?

Dla kobiet, które uczęszczały już na zajęcia pilates. Jeżeli nie ćwiczyłaś jeszcze pilatesu, zacznij od zajęć Pilates dla kręgosłupa lub Pilates na wzmocnienie.

Nie jesteś pewna, czy możesz korzystać z zajęć? Przed zapisem na kurs skonsultuj się z lekarzem lub fizjoterapeutą.

Dlaczego kurs jest wyjątkowy?

  • Traktujemy ciało z ogromnym szacunkiem i uwagą. Instruktorka Asia dopasuje poziom ćwiczeń do możliwości uczestników kursu.
  • Mała grupa = większe bezpieczeństwo.
  • Ćwiczymy w kameralnej grupie osób.
  • Zajęcia w zamkniętej grupie pozwolą Ci poczuć się pewniej i raźniej, bo wszystkie uczestniczki, będą wspólnie przechodziły przez kolejne etapy kursu.

 

masz pytania?

przeczytaj