fbpx

cykl zajęć

PILATES NA SMUKŁĄ SYLWETKĘ

start 5.10

NOWA GRUPA

WYSMUKLENIE SYLWETKI

WIĘKSZA ELASTYCZNOŚĆ

Chcesz wysmuklić sylwetkę i odciążyć kręgosłup?

Chcesz poprawić swoją elastyczność?

Zajęcia poprowadzi

HARMONOGRAM:

CZWARTEK 17:55 – 18:50

7 SPOTKAŃ

Start: 05.10.2023

TYP ZAJĘĆ: 

Spotkania raz w tygodniu

GDZIE:

POGODNA STUDIO, sala 1

CENA:

340 zł

*290 zł dla Klientek kontynuujących zajęcia z września przy płatności całości kwoty do 22.09.2023 r.

Dobrze trafiłaś! Na naszych zajęciach wysmuklisz swoją sylwetkę, będziemy też pracować nad wzmocnieniem i uelastycznienie naszych mięśni, zachowując jednocześnie szacunek do kręgosłupa oraz mięśni dna miednicy!

Asia – nasza instruktorka łączy na tych zajęciach pilatesową precyzję i płynność ruchów z ćwiczeniami wzmacniającymi znanymi z sali fitness. Podczas zajęć wzmacniasz również swój układ krążenia oraz pracujesz nad smuklejszą sylwetką.

O co chodzi w Pilatesie?

Pilates skupia się na rozwijaniu świadomości ciała. Ruchy są zsynchronizowane z oddechem. Ćwiczenia wzmacniają mięśnie wewnętrzne stabilizujące kręgosłup i inne stawy, poprawiają równowagę, koordynację mięśniową oraz obniżają stres. Dodatkowo ćwicząc regularnie wzmocnisz brzuch, wysmuklisz mięśnie nóg i uelastycznisz całe ciało. Na naszych zajęciach Asia pokaże Ci jak ćwiczyć szanując ograniczenia swojego ciała, jednocześnie wykorzystując jego możliwości. 

Zajęcia trwają 55 minut. Rozpoczynamy od rozgrzewki całego ciała. W części głównej wykonujemy docelowe ćwiczenia. Na koniec relaks, czyli nagroda za porządny trening.

Zapisz się na PILATES NA SMUKŁĄ SYLWETKĘ!

Co zyskasz?

  • Wysmuklisz swoją sylwetkę.
  • Nauczysz się prawidłowych wzorców ruchowych.
  • Wzmocnisz kręgosłup. 
  • Zyskasz czas dla siebie.
  • Zwiększysz zakresy ruchu w stawach i uelastycznisz swoje mięśnie.
  • Poprawisz siłę i wytrzymałość swoich mięśni.

Dla kogo są te zajęcia?

Dla kobiet, które chcą wysmuklić swoje ciało.

Nie jesteś pewna, czy możesz korzystać z zajęć? Przed zapisaniem się na zajęcia skonsultuj się z lekarzem lub fizjoterapeutą.

Dlaczego nasze zajęcia są wyjątkowe?

  • Traktujemy ciało z ogromnym szacunkiem i uwagą. Instruktorka Asia dopasuje poziom ćwiczeń do możliwości uczestników zajęć.
  • Przez 7 tygodni ćwiczymy w kameralnej grupie osób.
  • Spotkania w zamkniętej grupie pozwolą Ci poczuć się pewniej i raźniej, bo wszystkie uczestniczki, będą wspólnie przechodziły przez wszystkie etapy cyklu.

Terminy: 

Startujemy 5 października 2023 r., a cykl kończymy 16 listopada 2023 r. Spotykamy się przez 7 tygodni w czwartki o 17:55.

masz pytania?

przeczytaj