fbpx

cykl zajęć

PILATES DLA KRĘGOSŁUPA
start 30.06

DOBRY WYBÓR DLA POCZĄTKUJĄCYCH

ULGA DLA KRĘGOSŁUPA

WZMACNIANIE I ROZCIĄGANIE

Czujesz, że Twój kręgosłup potrzebuje odciążenia?

Nie jesteś zadowolona ze swojej postawy?

Chciałabyś się wyciszyć, odstresować, a jednocześnie wykonać bezpieczny trening całego ciała?

Zajęcia poprowadzi

HARMONOGRAM:

PIĄTEK 19:10 – 20:05

4 SPOTKANIA

Start: 30.06.2023

TYP ZAJĘĆ: 

Spotkania raz w tygodniu

GDZIE:

POGODNA STUDIO, sala 1

CENA:

195 zł

Dobrze trafiłaś! Zuzanna – nasza instruktorka jest specjalistką od metody Pilatesa. Na naszych zajęciach zadbasz o ciało z szacunkiem do kręgosłupa oraz mięśni dna miednicy.

Nauczysz się techniki podstawowych ćwiczeń metody Pilates, poprawisz postawę ciała oraz wzmocnisz i uelastycznisz całe ciało.

Zapisz się na cykl zajęć PILATES DLA KRĘGOSŁUPA.

O co chodzi w Pilatesie?

Pilates skupia się na rozwijaniu świadomości ciała. Ruchy są zsynchronizowane z oddechem. Ćwiczenia wzmacniają mięśnie wewnętrzne stabilizujące kręgosłup i inne stawy, poprawiają równowagę, koordynację mięśniową oraz obniżają stres. Dodatkowo ćwicząc regularnie wzmocnisz brzuch, wysmuklisz mięśnie nóg i uelastycznisz całe ciało. Na naszym kursie Zuzanna pokaże Ci jak ćwiczyć szanując ograniczenia swojego ciała, jednocześnie wykorzystując jego możliwości. 

Zajęcia trwają 55 minut. Rozpoczynamy od rozgrzewki całego ciała. W części głównej wykonujemy docelowe ćwiczenia. Na koniec relaks, czyli nagroda za porządny trening.

Zapisz się na cykl zajęć PILATES DLA KRĘGOSŁUPA.

Co zyskasz?

  • Na zawsze zmienisz swoją postawę, będziesz wyglądać na 5 kg mniej.
  • Nauczysz się także, jak samodzielnie korygować swoją postawę od stóp do głów.
  • Nauczysz się jak aktywizować mięśnie dna miednicy szczególnie w czasie codziennych czynności, takich, jak schylanie się i podnoszenie przedmiotów.

Dla kogo są te zajęcia?

Dla wszystkich kobiet, które czują, że ich plecy potrzebują odprężenia. Dla osób lubiących ćwiczenia Pilatesa w kobiecym gronie. Nasze zajęcia są także doskonałym rozwiązaniem w profilaktyce bólu kręgosłupa. Nie jesteś pewna, czy możesz korzystać z zajęć? Przed zapisaniem się na zajęcia skonsultuj się z lekarzem lub fizjoterapeutą.

Dlaczego nasze zajęcia są wyjątkowe?

  • Traktujemy ciało z ogromnym szacunkiem i uwagą. Instruktorka Zuzanna dopasuje poziom ćwiczeń do możliwości uczestników kursu.
  • Instruktorka jest fizjoterapeutką, zadba podwójnie o bezpieczne wykonywanie ćwiczeń.
  • Ćwiczymy w kameralnej grupie osób.
  • Zajęcia w zamkniętej grupie pozwolą Ci poczuć się pewniej i raźniej, bo wszystkie uczestniczki, będą wspólnie przechodziły przez kolejne etapy cyklu.

Terminy: 

Startujemy 30 czerwca 2023 r., a cykl kończymy 21 lipca 2023 r. Spotykamy się przez 4 tygodnie w piątki o 19:10. Ze względu na urlop instruktorki Zuzi, pierwsze zajęcia w cyklu poprowadzi w zastępstwie instruktorka Asia Sz.

masz pytania?

przeczytaj