fbpx

zajęcia

Opisy zajęć

1. Joga na wzmocnienie

Joga na wzmocnienie opiera się na dynamicznej i rozgrzewającej praktyce zawierającej sekwencje pozycji, które pobudzają ciało, wzmacniają oraz rozciągają. Pozycjom towarzyszy energetyzujący, przeponowy oddech, intensywnie angażujący wszystkie mięśnie oddechowe. W trakcie zajęć wykorzystamy elementy Zogi. Zoga jest koncepcją ruchową dla każdego, kto chce osiągnąć swobodę i świadomość ruchu oraz postawy w 4D. 

  2. Joga dla kręgosłupa

  Na naszym zajęciach zadbasz o swoje zmęczone plecy w bezpieczny sposób – szanując ograniczenia swojego ciała i jednocześnie wykorzystując jego możliwości.Wiele problemów z plecami wynika ze słabości mięśni pleców w stosunku do innych części ciała, co może powodować dodatkowe napięcie kręgosłupa. Utrzymywanie pozycji w jodze pomaga wzmocnić mięśnie pleców, co może zmniejszyć ból pleców. Joga to również forma treningu mentalnego, poprawiająca koncentrację, równowagę oraz obniżająca stres. Jak widzisz, jest to trening wszechstronny, uwzględniający zarówno poprawę kondycji fizycznej jak i relaksację poprzez oddech. Nauczysz się także, jak samodzielnie korygować swoją postawę od stóp do głów.

   3. Pilates dla kręgosłupa

   Na zajęciach zadbasz o ciało z szacunkiem do kręgosłupa oraz mięśni dna miednicy! Nauczysz się techniki podstawowych ćwiczeń metody Pilates, poprawisz postawę ciała oraz wzmocnisz i uelastycznisz całe ciało. Ćwiczenia pilatesa wzmacniają mięśnie wewnętrzne stabilizujące kręgosłup i inne stawy, poprawiają równowagę, koordynację mięśniową oraz obniżają stres. Dodatkowo ćwicząc regularnie wzmocnisz brzuch, wysmuklisz mięśnie nóg i uelastycznisz całe ciało.

    4. Pilates na wzmocnienie

    Na zajęciach zadbasz o ciało z szacunkiem do kręgosłupa oraz mięśni dna miednicy! Nauczysz się techniki podstawowych ćwiczeń metody Pilates prawidłowej postawy i aktywizowania mięśni brzucha przy codziennych czynnościach. Pilates skupia się na rozwijaniu świadomości ciała. Ruchy są zsynchronizowane z oddechem. Ćwiczenia wzmacniają mięśnie wewnętrzne stabilizujące kręgosłup i inne stawy, poprawiają równowagę, koordynację mięśniową oraz obniżają stres. Dodatkowo ćwicząc regularnie wzmocnisz brzuch, wysmuklisz mięśnie nóg i uelastycznisz całe ciało. 

    5. Rozciąganie

    To zajęcia, na których masz szansę zwolnić codzienne tempo. Spokojna muzyka, niska intensywność zajęć oraz odpowiednio dobrane ćwiczenia pozwolą uspokoić Twoje myśli i rozluźnić mięśnie. Mniej napięć w ciele to płynniejsze, większe zakresy ruchu w stawach, bardziej wyprostowana, otwarta postawa ciała oraz lepszy nastrój. Na zajęciach nauczysz się ćwiczyć z wykorzystaniem drabinek, taśm, rollerów czy piłeczek do masażu.

    5. Zumba Fitness

    Zadbaj o swoją kondycję fizyczną w rytmie energetycznej muzyki latynoskiej. Zumba Fitness® to rodzaj zajęć cardio, z elementami treningu wytrzymałościowego i kształtującego sylwetkę.Zajęcia Zumba Fitness® spalają ogromne ilości kalorii, ujędrniają i rzeźbią Twoje ciało, dbają o kondycję, a także dodają energii i napawają optymizmem. Kroki taneczne zaczerpnięte z rytmów latynoskich takich jak: merengue, salsa, cumbia, reggaeton, flamenco, samba są bardzo proste. Zumba Fitness® to także rodzaj zajęć cardio, z elementami treningu wytrzymałościowego i kształtującego sylwetkę.

    6. Fiesta latina

    Fiesta Latina to trening taneczno-fitnessowy. Ten typ zajęć stworzyłyśmy dla kobiet, które dopiero zaczynają przygodę z tańcem albo dla pasjonatek Zumba Fitness®, które wolą jednak spokojniejsze od oryginalnych tempo zajęć. Fiesta Latina powstała z inspiracji rytmami latynoskimi.Kroki taneczne zaczerpnięte z rytmów latynoskich takich, jak: merengue, bachata, salsa, cumbia, reggaeton, flamenco, samba są bardzo proste, a dzięki formule zajęć w zamkniętej grupie bawisz się już od pierwszych zajęć. 

     masz pytania?

     przeczytaj