fbpx

Uwaga! Zmiana – kurs zaczniemy z tygodniowym opóźnieniem, tj. 14.01. 

Czy tak jak my kochacie musicale? Jeśli tak to zapraszamy Cię na nasz taneczny kurs dla kobiet!

JAK WYGLĄDA KURS?

Jedno spotkanie trwa aż 70 minut, aby nie zabrakło czasu, na żaden element zajęć. Na początku przewidujemy porządną taneczną rozgrzewkę na której prowadząca Kinga, będzie dbać o to, by należycie przygotować uczestniczki do tańca: nie zabraknie ćwiczeń koordynacyjnych, izolacyjnych, a także wzmacniających, następnie będzie uczona technika taneczna oraz będą przerabiane kroki, które następnie będą użyte w choreografio do wybranego musicalowego hitu! Na koniec oczywiście porządne rozciąganie oraz chwila relaksu po porządnym treningu Na kurs zapraszamy Panie na każdym poziomie zaawansowania, także początkujące.

SZCZEGÓŁY:

Koszt kursu to 160 zł, jednak przy płatności do 10.01. przewidziałyśmy zniżkę, tj. cena kursu maleje do 140 zł.

Płatności odbywają się przez nasz system internetowy https://pogodnastudio-pruszkow.cms.efitness.com.pl/kup-karnet Pod tym linkiem kupisz karnet na kurs. Proszę pamiętać, że aby kupić karnet, trzeba najpierw zarejestrować się w systemie. O nic więcej nie musisz się martwić, po dokonaniu płatności, miejsca na kurs zarezerwują się automatycznie.

Od 04/01 będzie możliwość dokupienia do karnetu, dodatkowych zajęć z otwartego grafiku, po to, aby móc połączyć kurs tańca z innymi zajęciami, np. z jogą albo Pilatesem. O naszych otwartych zajęciach przeczytasz tu: https://pogodnastudio.pl/zajecia/

Kurs poprowadzi nasza niezastąpiona Kinga!

Uwaga! Zmiana – kurs zaczniemy z tygodniowym opóźnieniem, tj. 14.01. 
Start: 07/01, zajęcia odbędą się w cztery kolejne czwartki: 19:15 – 20:25.