fbpx

cykl zajęć

latino sensual

start 14.04

POZIOM OTWARTY

ŚREDNIA INTENSYWNOŚĆ

TANECZNA CHOREOGRAFIA

Chcesz poczuć się bardziej kobieca i pewna siebie? Wydobyć swój seksapil? 
Chcesz się dobrze bawić, a jednocześnie wzmocnić swoje ciało?

Zajęcia poprowadzi

HARMONOGRAM:

PIĄTEK 19:20 – 20:15

6 SPOTKAŃ

Start: 14.04.2023

TYP ZAJĘĆ: 

Spotkania raz w tygodniu

GDZIE:

POGODNA STUDIO, sala 2

CENA: 

195 zł 

Udział w zajęciach Latino Sensual to dawka kobiecości i zastrzyk pewności siebie, a przy tym przyjemnie spędzony czas w gronie kobiet o podobnych zainteresowaniach.

Dzięki indywidualnemu podejściu i kameralnej grupie szybko osiągniesz efekty. Już na 6 zajęciach zatańczysz cały układ (tylko nie opuść żadnych zajęć!)

Na zajęciach nauczysz się układu z elementami sexy dance (sensualne ruchy).
W trakcie 6 zajęć będziesz uczyć się krok po kroku choreografii oraz przemycanych przy okazji elementów tanecznej techniki tańców latynoskich, takich jak: salsa, bachata czy rumba i inne.

Zajęcia trwają 55 minut. Rozpoczynamy od rozgrzewki całego ciała z elementami izolacji, rozciągania i wzmacniania. W części głównej uczymy się choreografii. Na koniec (około 5 minut) wykonujemy ćwiczenia na uspokojenie ciała, ćwiczenia oddechowe i rozciągające.

Zapisz się na cykl zajęć LATINO SENSUAL.

Dla kogo są te zajęcia?

Zapraszamy Panie bez względu na wiek oraz poziom taneczny.

Dlaczego zajęcia są wyjątkowe?

Kameralna grupa i indywidualne podejście, unikatowy i ciekawy program, gwarantują dobrą zabawę i mile spędzony czas. Dzięki zajęciom w stałej i małej grupie będzie mogła czuć się pewnie i swobodnie.

Terminy: 

Startujemy 14 kwietnia 2023 r., a cykl kończymy 26 maja 2023 r. Spotykamy się przez 6 tygodni w piątki o 19:20 pomijając piątek 5 maja. 

masz pytania?

przeczytaj