fbpx
Pogodne Tancerki! Jako, że wiele z Was zgaszało swoje feryjne wyjazdy, wymyśliłyśmy z Kingą na luty specjalny system zajęć. Zapraszamy Was na cykl z serii: Ladies Dance. Przygotowałyśmy dla Was 3 unikatowe kobiece spotkania. Każde w innym stylu tanecznym.

Terminy:
1. 11/02 Dynamiczne Latino
2. 18/02 Brodway Jazz
3. 25/02 Zmysłowa Bachata

Można zapisać się na wszystkie trzy spotkania, ale także wybrać jedno, albo dwa w dogodnym terminie.
Będziemy się spotykać we wtorki w sali nr 2, w godzinach 19:30 – 21:00, jedno spotkanie trwa 90 minut.

JAK WYGLĄDA SPOTKANIE?

Na początku przewidujemy porządną taneczną rozgrzewkę na której prowadząca Kinga, będzie dbać o to, by należycie przygotować uczestniczki do tańca: nie zabraknie ćwiczeń koordynacyjnych, izolacyjnych, a także wzmacniających, następnie będzie uczona technika taneczna oraz będą przerabiane kroki, które następnie będą użyte w choreografio do wybranej przez Kingę piosenki! Na koniec oczywiście porządne rozciąganie oraz chwila relaksu po porządnym treningu Na kurs zapraszamy Panie na każdym poziomie zaawansowania, także początkujące.

SZCZEGÓŁY:

Koszt cyklu zajęć to 140 zł, jednak przy płatności do 07.02. przewidziałyśmy zniżkę, tj. cena maleje do 120 zł. Cena pojedynczego spotkania to 50 zł.

Płatności odbywają się przez nasz system internetowy https://pogodnastudio-pruszkow.cms.efitness.com.pl/kup-karnet Pod tym linkiem można kupić karnet na cykl zajęć lub pojedyncze wybrane spotkania. Proszę pamiętać, że aby kupić karnet, trzeba najpierw zarejestrować się w systemie. O nic więcej nie trzeba się martwić, po dokonaniu płatności miejsca na kurs zarezerwują się automatycznie.

Od 31/01 będzie możliwość dokupienia do karnetu, dodatkowych zajęć z otwartego grafiku, po to, aby móc połączyć kurs tańca z innymi zajęciami, np. z jogą albo Pilatesem. O naszych otwartych zajęciach przeczytasz tu: https://pogodnastudio.pl/zajecia/

Cykl zajęć poprowadzi nasza niezastąpiona Kinga!

Pytania? Napisz: info@pogodnastudio.pl lub
sms/tel. na nr 728 415 585