fbpx

zajęcia

LADIES LATINO STYLING SALSA
start 16.08

Na tym kursie poznasz podstawowe kroki, akcję w biodrach i pracę rąk oraz zatańczysz krótką choreografię do latynoskiego tańca salsy!

Zajęcia poprowadzi

TERMIN:

2 x WTOREK + 2 x CZWARTEK 19:20 – 20:15

1. 16.08 WTOREK

2. 18.08 CZWARTEK

3. 23.08 WTOREK

4. 25.08 CZWARTEK

TYP KURSU:

MINI 4-spotkaniowy kurs, spotkania 2 razy w tygodniu

GDZIE:

POGODNA STUDIO, sala 2

CENA: 

150 zł – w przedsprzedaży do 09.08

170 zł – cena regularna od 10.08

 

Program przewiduje naukę choreografii gorącej salsy, którą uczestniczki zatańczą do wybranej przez Kasię piosenki. Będziemy też uczyć się wybranych technicznych podstaw tego tańca. Zadbany też o wykonanie oraz niuanse, tak, aby na ostatnich zajęciach z pewnością siebie zatańczyć cały układ!

Zajęcia trwają 55 minut. Rozpoczynamy od rozgrzewki całego ciała z elementami izolacji, rozciągania i wzmacniania. W części głównej uczymy się choreografii oraz zagadnień technicznych. Na koniec (około 5 minut) wykonujemy ćwiczenia na uspokojenie ciała, ćwiczenia rozciągające.

Zapisz się na kurs LADIES LATINO STYLING SALSA!

Dla kogo jest ten kurs?

Na kurs zapraszamy Panie na każdym poziomie zaawansowania, także początkujące, które chętnie poruszają się w rytm latynoskich rytmów.

Dlaczego kurs jest wyjątkowy?

Kurs Ladies Latino Styling jest wyjątkowy. Nigdzie znajdziesz podobnej formuły. Kameralna grupa i indywidualne podejście, unikatowy i ciekawy program, gwarantują dobrą zabawę i mile spędzony czas.Dzięki zajęciom w stałej i małej grupie będzie mogła czuć się pewnie i swobodnie.

Terminy:

Startujemy 16 sierpnia 2022 r. Spotykamy się o godz. 19:20 dwa razy w tygodniu. Dokładna rozpiska znajduje w różowej ramce powyżej. Koniec kursu: 25 sierpnia 2022 r..

masz pytania?

przeczytaj