fbpx

KURS

LADIES LATINO STYLING: CHA-CHA & BACHATA
start 16.08

Na tym kursie poznasz podstawowe kroki, akcję w biodrach i pracę rąk oraz zatańczysz krótką choreografię do 2 latynoskich tańców: cha-chy i bachaty!

Zajęcia poprowadzi

TERMIN:

2 x WTOREK + 2 x CZWARTEK 18:10 – 19:05

1. 16.08 WTOREK

2. 18.08 CZWARTEK

3. 23.08 WTOREK

4. 25.08 CZWARTEK

TYP KURSU:

MINI 4-spotkaniowy kurs, spotkania 2 razy w tygodniu

GDZIE:

POGODNA STUDIO, sala 2

CENA: 

150 zł – w przedsprzedaży do 09.08

170 zł – cena regularna od 10.08

Program przewiduje naukę każdego z tych dwóch tańców, czyli żywiołowej cha-chy (czyt. „cza-czy”) i zmysłowej bachaty (czyt. „baciaty”)
Każdy z nich zatańczymy do innej piosenki. Będziemy też doszlifowywać wykonanie oraz niuanse. Na koniec połączymy te diwe mini chorografie w jedną całość!

Zajęcia trwają 55 minut. Rozpoczynamy od rozgrzewki całego ciała z elementami izolacji, rozciągania i wzmacniania. W części głównej uczymy się choreografii. Na koniec (około 5 minut) wykonujemy ćwiczenia na uspokojenie ciała, ćwiczenia rozciągające.

Zapisz się na kurs LADIES LATINO STYLING CHA-CHA & BACHATA!

Dla kogo jest ten kurs?

 Na kurs zapraszamy Panie na każdym poziomie zaawansowania, także początkujące, które chętnie poruszają się w rytm latynoskich rytmów.

Dlaczego kurs jest wyjątkowy?

Kurs Ladies Latino Styling jest wyjątkowy. Nigdzie znajdziesz podobnej formuły. Kameralna grupa i indywidualne podejście, unikatowy i ciekawy program, gwarantują dobrą zabawę i mile spędzony czas. Dzięki zajęciom w stałej i małej grupie będzie mogła czuć się pewnie i swobodnie.

Terminy:

Startujemy 16 sierpnia 2022 r. Spotykamy się o godz. 18:10 dwa razy w tygodniu. Dokładna rozpiska znajduje w różowej ramce powyżej. Koniec kursu: 25 sierpnia 2022 r..

masz pytania?

przeczytaj