fbpx

cykl zajęć

LADIES LATINO

start 20.11

DLA POCZĄTKUJĄCYCH

technika tańca

ŚREDNIA INTENSYWNOŚĆ

TANECZNA CHOREOGRAFIA

Na tych zajęciach poznasz podstawowe kroki, akcję w biodrach i pracę rąk wybranych latynoskich tańców oraz nauczysz się choreografii do znanego latynoskiego hitu!

Zajęcia poprowadzi

HARMONOGRAM:

PONIEDZIAŁEK 18:10 – 19:05

6 SPOTKAŃ

Start: 20.11.2023

TYP ZAJEĆ: 

Spotkania raz w tygodniu

GDZIE:

POGODNA STUDIO, sala 2

CENA: 

245 zł – w przedsprzedaży do 13.11.

290 zł – cena regularna od 14.11.

Program przewiduje naukę podstawowych kroków co najmniej trzech wybranych latynoskich tańców. Kroki oraz figury będą dopasowane do choreografii wymyślonej przez instruktorkę Anię. W trakcie spotkań będziecie szlifować wykonanie oraz taneczne niuanse. Na ostatnich zajęciach zatańczycie całą choreografię w całości! 

Zapisz się na cykl zajęć LADIES LATINO.

Dla kogo są te zajęcia?

Na spotkania zapraszamy Panie z październikowej edycji lub zupełnie początkujące, a także te, które znają podstawy tańców latynoskich i chcę je utrwalić.

Co zyskasz?

Udział w Ladies Latino to spora dawka kobiecości i zastrzyk pewności siebie, a przy tym przyjemnie spędzony czas w gronie kobiet o podobnych zainteresowaniach.

Chodząc regularnie na zajęcia nabierzesz powabu i gracji w ruchach – tak charakterystycznych dla tancerek.

Dzięki indywidualnemu podejściu i kameralnej grupie szybko osiągniesz efekty. Już na 6 zajęciach zatańczysz cały układ (tylko nie opuść żadnych zajęć!)

Dlaczego nasze zajęcia są wyjątkowe?

Ciekawy program, gwarantują dobrą zabawę i mile spędzony czas. Dzięki zajęciom w stałej i małej grupie będzie mogła czuć się pewnie i swobodnie.

Terminy: 

Startujemy 20 listopada 2023 r., a cykl kończymy 8 stycznia 2024 r. Spotykamy się przez 6 tygodni w poniedziałki o 18:10 z wyłączeniem okresu ferii świątecznych tj. 25.12.2023 – 01.01.2024.

masz pytania?

przeczytaj