fbpx

kurs

joga – ULGA DLA PLECÓW 

start 9.08

Czujesz, że Twój kręgosłup potrzebuje odciążenia?

Nie jesteś zadowolona ze swojej postawy?

Chciałabyś się wyciszyć, odstresować, a jednocześnie wykonać bezpieczny trening całego ciała?

Zajęcia poprowadzi:

TERMIN:

WTOREK 19:10 – 20:05

4 SPOTKANIA

HARMONOGRAM:

1. 09.08.2022,

2. 16.08.2022,

3. 23.08.2022,

4. 30.08.2022

TYP KURSU: 

Miesięczny kurs, spotkania 1 raz w tygodniu

GDZIE:

POGODNA STUDIO, sala 1

CENA: 

150 zł – w przedsprzedaży do 03.08.2022

170 zł – cena regularna od 04.08.2022

Dobrze trafiłaś! Zuzia – nasza instruktorka jest specjalistką od jogi kręgosłupa. Na naszym kursie zadbasz o swoje zmęczone plecy w bezpieczny sposób – szanując ograniczenia swojego ciała i jednocześnie wykorzystując jego możliwości.

Joga to również forma treningu mentalnego, poprawiająca koncentrację, równowagę oraz obniżająca stres. Jak widzisz, jest to trening wszechstronny, uwzględniający zarówno poprawę kondycji fizycznej jak i relaksację poprzez oddech. Nauczysz się także, jak samodzielnie korygować swoją postawę od stóp do głów.

Jedne zajęcia trwają 55 minut. Rozpoczynamy od wyciszenia się po wyzwaniach codzienności. W części głównej wykonujemy asany. Na koniec relaks! Czyli ćwiczenia relaksujące i oddechowe.

Zapisz się na kurs JOGA – ULGA DLA PLECÓW.

Wiele problemów z plecami wynika ze słabości mięśni pleców w stosunku do innych części ciała, co może powodować dodatkowe napięcie kręgosłupa. Utrzymywanie pozycji w jodze pomaga wzmocnić mięśnie pleców, co może zmniejszyć ból pleców.

Najlepsze efekty jogi osiąga się ćwicząc harmonijnie pozycje ze wszystkich grup asan: stojących, siadów, wygięć, skłonów, skrętów i balansów. Podczas kursu skupimy się na terapeutycznym zastosowaniu jogi kręgosłupa w profilaktyce uogólnionych bólów szyi i barków oraz dolnej części kręgosłupa.

Co zyskasz?

  • Na zawsze zmienisz swoją podstawę, będziesz wyglądać na 5 kg mniej.
  • Nie dasz się znów zaskoczyć pandemii, bo nauczysz się prostych asan, które będziesz mogła wykonywać samodzielnie w domu!
  • Poprawisz zakresy ruchu w stawach oraz w kręgosłupie.
  • Polepszysz swoje samopoczucie. A co najważniejsze, ograniczysz negatywne skutki siedzącego trybu życia!

Zapisz się na kurs JOGA – ULGA DLA PLECÓW.

Dla kogo jest ten kurs?

Dla wszystkich kobiet, które czują, że ich plecy potrzebują odprężenia. Dla osób lubiących jogę w kobiecym gronie. Nasz kurs jest także doskonałym rozwiązaniem w profilaktyce bólu kręgosłupa.

Nie jesteś pewna, czy możesz korzystać z zajęć? Przed zapisaniem się na kurs skonsultuj się z lekarzem lub fizjoterapeutą.

Dlaczego kurs jest wyjątkowy?

  • Mała grupa = większe bezpieczeństwo
  • Traktujemy ciało z ogromnym szacunkiem i uwagą, dlatego poziom ćwiczeń dopasujemy do możliwości uczestników kursu. Jednak jeśli cierpisz na niepokojące lub długotrwałe bóle kręgosłupa to koniecznie udaj się do specjalisty, bo udział w kursie nie zastąpi konsutacji z fizjoterapeutą.
  • Przez 4 tygodnie ćwiczymy w stałej, kameralnej grupie osób.
  • Nasza nowa formuła zajęć w zamkniętej grupie pozwoli Ci poczuć się pewniej i raźniej, bo wszystkie uczestniczki będą wspólnie przechodziły przez kolejne etapy kursu.

Terminy:

Startujemy 9 sierpnia 2022 r., a kurs kończymy 30 sierpnia 2022 r. Spotykamy się przez 4 tygodnie o 19:10. Dokładna rozpiska terminów znajduje się w różowej ramce powyżej. 

masz pytania?

przeczytaj