fbpx

kurs

JOGA REGENERACYJNA I RELAKSACJA

KURS ODWOŁANY

DOBRY WYBÓR DLA POCZĄTKUJĄCYCH

WIECZORNY RELAKS

ROZCIĄGANIE DLA WYJĄTKOWO SPIĘTYCH

Czujesz, że chciałabyś zacząć praktykować jogę, ale obawiasz się, że sobie nie poradzsz?

Czujesz, że jakość Twojego snu wymaga poprawy?

Marzysz o wieczornym relaksie?

Czujesz się spięta.

Zajęcia poprowadzi

TYP KURSU: 

Spotkania raz w tygodniu

GDZIE:

POGODNA STUDIO, sala 1

Joga regeneracyjna to praktyka świadomego relaksu, w której za pomocą różnych pomocy, podpieramy nasze ciało i w ten sposób odciążamy nasze mięśnie i stawy. Ta terapeutyczna forma jogi przynosi głęboki relaks, uspokaja umysł, łagodzi stres, ból, regeneruje nasze ciało i uzdrawia nasze emocje. To bardzo powolna forma jogi, która sprzyja przy okazji praktyce uważności na ciało, oddech, ruch.

Kilka słów od prowadzącej:

„Pozycje jogi stanowią duże wyzwanie, ale jednocześnie ich praktyka jest najlepszą metodą pracy nad własnym ciałem. Sprzyja zachowaniu zdrowia i długowieczności, a ze względu na duże możliwości adaptacji do umiejętności, wieku i ograniczeń osób ćwiczących jest odpowiednia dla każdego. We własnej praktyce najbardziej doceniam to, że cały czas mogę odkrywać i uczyć się po drodze nowych rzeczy. Posiadam kilkunastoletnie doświadczenie w praktyce jogi. Podczas zajęć zwracam uwagę na ustawienie ciała w pozycji zgodnie z biomechaniką i fizjologią oraz na pracę z oddechem. Uważam, że joga uczy dużej świadomości swojego ciała, świadomego życia, bycia tu i teraz. Uczy pokory, cierpliwości, uważności i lepszego kontaktu ze sobą. Serdecznie zapraszam wszystkich chcących spróbować swoich sił na macie. Pomogę Wam odnaleźć równowagę w natłoku codziennych obowiązków, zbudować siłę i elastyczność oraz zadbam o dobrą kondycję waszych stawów i kręgosłupa.”

Zajęcia trwają 55 minut. Rozpoczynamy od delikatnej rozgrzewki całego ciała. W części głównej wykonujemy ćwiczenia rozciągające. Na koniec relaks! Czyli ćwiczenia relaksujące i oddechowe z wykorzystaniem różnych technik.

Co zyskasz?

  • Poprawisz mobilność kręgosłupa, obręczy barkowej, bioder oraz zwiększysz elastyczność mięśni.
  • Na koniec każdych zajęć czeka na Ciebie relaks dla ciała i umysłu z wykorzystaniem technik oddechowych i wizualizacji, dobranych do potrzeb i możliwości grupy.
  • Dowiesz się czym jest trening autogenny Schultza, metoda Jacobsona, instruktorka Zuzanna zaprezentuje techniki wizualizacji i ćwiczenia na koncentrację. Celem ćwiczeń odprężających jest odblokowanie napięcia w ciele i zbliżenie się do stanu naturalnego spokoju i wyciszenia.
  • Nauczysz się odrywać myśli od spraw codziennych
  • Poprawisz jakość swojego snu

Dla kogo jest ten kurs?

Dla wszystkich kobiet, które potrzebują odprężenia, regeneracji. Dla wszystkich nierozciągniętych i dla osób lubiących spokojne zajęcia w kobiecym gronie.

Nie jesteś pewna, czy możesz korzystać z zajęć? Przed zapisem na kurs skonsultuj się z lekarzem lub fizjoterapeutą.

Dlaczego kurs jest wyjątkowy?

  • Traktujemy ciało z ogromnym szacunkiem i uwagą.
  • Instruktorka Zuzanna jest fizjoterapeutka, zadba podwójnie o bezpieczene wykonywanie ćwiczeń.
  • Ćwiczymy w kameralnej grupie osób.
  • Zajęcia w zamkniętej grupie pozwolą Ci poczuć się pewniej i raźniej, bo wszystkie uczestniczki, będą wspólnie przechodziły przez kolejne etapy kursu. 

 

masz pytania?

przeczytaj