fbpx

cykl zajęć

JOGA NA WZMOCNIENIE 
start 27.02

WZMOCNIENIE CIAŁA

Chcesz pobudzić ciało, jednocześnie je wzmacniając oraz rozciągając?

Potrzebujesz zadbać o kondycję stawów oraz kręgosłupa?

Zajęcia poprowadzi

HARMONOGRAM:

PONIEDZIAŁKI 19:10 – 20:05

6 SPOTKAŃ

Start: 27.02.2023

TYP ZAJĘĆ: 

Spotkania raz w tygodniu

GDZIE:

POGODNA STUDIO, sala 1

CENA:

295 zł

Joga na wzmocnienie opiera się na dynamicznej i rozgrzewającej praktyce zawierającej sekwencje pozycji, które pobudzają ciało, wzmacniają oraz rozciągają. Pozycjom towarzyszy energetyzujący, przeponowy oddech, intensywnie angażujący wszystkie mięśnie oddechowe. W trakcie zajęć wykorzystamy elementy Zogi. Zoga jest koncepcją ruchową dla każdego, kto chce osiągnąć swobodę i świadomość ruchu oraz postawy w 4D. 

Kilka słów od prowadzącej:

„Pozycje jogi stanowią duże wyzwanie, ale jednocześnie ich praktyka jest najlepszą metodą pracy nad własnym ciałem. Sprzyja zachowaniu zdrowia i długowieczności, a ze względu na duże możliwości adaptacji do umiejętności, wieku i ograniczeń osób ćwiczących jest odpowiednia dla każdego. We własnej praktyce najbardziej doceniam to, że cały czas mogę odkrywać i uczyć się po drodze nowych rzeczy. Posiadam kilkunastoletnie doświadczenie w praktyce jogi. Podczas zajęć zwracam uwagę na ustawienie ciała w pozycji zgodnie z biomechaniką i fizjologią oraz na pracę z oddechem. Uważam, że joga uczy dużej świadomości swojego ciała, świadomego życia, bycia tu i teraz. Uczy pokory, cierpliwości, uważności i lepszego kontaktu ze sobą. Serdecznie zapraszam wszystkich chcących spróbować swoich sił na macie. Pomogę Wam odnaleźć równowagę w natłoku codziennych obowiązków, zbudować siłę i elastyczność oraz zadbam o dobrą kondycję waszych stawów i kręgosłupa.”

Jedne zajęcia trwają 55 minut. Rozpoczynamy od krótkiej rozgrzewki całego ciała. W części głównej wykonujemy określone sekwencje asan. Na koniec relaks! Czyli ćwiczenia relaksujące i oddechowe. Spokojne zajęcia w kobiecym gronie.

Zapisz się na cykl zajęć JOGA NA WZMOCNIENIE.

Co zyskasz?

  • Wzmocnisz mięśnie brzucha, dasz siłę ramionom i barkom.
  • Rozgrzejesz całe ciało.
  • Poprawisz swoja postawę.

Dla kogo są te zajęcia?

Dla wszystkich kobiet, które potrzebują wzmocnić swoje ciało i pragną zrozumieć siebie poprzez ruch i zyskać odpowiedzialność za swobodę ruchu w życiu.

Nie jesteś pewna, czy możesz korzystać z zajęć? Przed zapisaniem się na zajęcia skonsultuj się z lekarzem lub fizjoterapeutą. 

Dlaczego nasze zajęcia są wyjątkowe?

  • Traktujemy ciało z ogromnym szacunkiem i uwagą.
  • Instruktorka Zuzanna jest fizjoterapeutką, zadba podwójnie o bezpieczne wykonywanie ćwiczeń.
  • Ćwiczymy w kameralnej grupie osób.
  • Zajęcia w zamkniętej grupie pozwolą Ci poczuć się pewniej i raźniej, bo wszystkie uczestniczki, będą wspólnie przechodziły przez kolejne etapy cyklu. 

Terminy: 

Startujemy 27 lutego 2023 r., a cykl kończymy 3 kwietnia 2023 r. Spotykamy się przez 6 tygodni w poniedziałki o 19:10.

masz pytania?

przeczytaj