fbpx

kurs

FIESTA LATINA
start 13.09

średnie tempo

DOBRY WYBÓR NA POCZĄTEK

TRENING TANECZNO-FITNESSOWY

Masz ochotę poruszać się w rytm tanecznej muzyki latynoskiej?

Chcesz nabrać powabu i gracji w ruchach tak charakterystycznych dla tancerek?

Chcesz poprawić sobie nastrój i wyładować negatywne emocje?

A może chcesz po prostu dobrze się bawić i przy okazji zadbać o kondycję fizyczną, bez stresu, że nie będziesz nadążać za grupą?

Zajęcia poprowadzi

HARMONOGRAM:

WTOREK 18:10 – 19:05

7 SPOTKAŃ

Start: 13.09.2022

TYP KURSU: 

Dwumiesięczny kurs, spotkania raz w tygodniu

GDZIE:

POGODNA STUDIO, sala 2

CENA: 

330 zł*

*UWAGA!

Skorzystaj z kodu rabatowego i zmniejsz cenę kursu o 50 zł!

Kod rabatowy znajdziesz w newsletterze wysłanym 01.09.2022. Jeśli nie jesteś czytelniczką Pogodnego Newslettera zapisz się (klik) postępując zgodnie ze wskazówkami. W odpowiedzi – w powitalnym mailu otrzymasz pięcioliterowy kod rabatowy. Ostrzegamy, że nasze maile lubią się chować w folderze spam lub oferty. Rabat obniża cenę jednego wybranego przez Ciebie kursu. Kod jest ważny do końca września. 

Aby obniżyć cenę kursu wpisz kod w odpowiednie miejsce w formularzu zgłoszeniowym (klik) na kurs. 

Fiesta Latina to trening taneczno-fitnessowy. Ten typ zajęć stworzyłyśmy dla kobiet, które dopiero zaczynają przygodę z tańcem albo dla pasjonatek Zumba Fitness®, które wolą jednak spokojniejsze od oryginalnych tempo zajęć.

Fiesta Latina powstała z inspiracji rytmami latynoskimi.

Kroki taneczne zaczerpnięte z rytmów latynoskich takich, jak: merengue, bachata, salsa, cumbia, reggaeton, flamenco, samba są bardzo proste, a dzięki formule zajęć w zamkniętej grupie bawisz się już od pierwszych zajęć. 

Zapisz się na kurs FIESTA LATINA.

Co zyskasz?

Udział w zajęciach Fiesta Latina:

  • korzystnie wpłynie na Twoją sylwetkę,
    poprawisz swoją kondycję,
  • spalisz kalorie,
  • a także zyskasz więcej energii.

Oprócz tego, że będziesz się świetnie bawić i oderwiesz się od codziennej rutyny, nauczysz się także bardziej świadomych ruchów ciała, dzięki czemu będą one pełne kobiecej gracji.

Zajęcia trwają 55 minut. Rozpoczynamy od rozgrzewki całego ciała z elementami izolacji, rozciągania i wzmacniania. W części głównej tańczymy nasze układy podążając za instruktorką. Na koniec (około 5 minut) wykonujemy ćwiczenia na uspokojenie ciała, ćwiczenia oddechowe i rozciągające.

Dla kogo jest ten kurs?

Nigdy nie tańczyłaś, Twoja kondycja nie powala na kolana? To właśnie dla Ciebie powstał kurs Fiesta Latina.
Zajęcia są prowadzone w taki sposób, aby każdy niezależnie od poziomu umiejętności tańca czuł się dobrze!
Nasza prowadząca Iza, już o to zadba.

Dlaczego kurs jest wyjątkowy?

Zajęcia Fiesta Latino są bardzo podobne do zajęć Zumba Fitness, ale zostały wymyślone z myślą o osobach, dla których tempo Zumby było zbyt szybkie. Usunęłyśmy z choreografii skoczne elementy, by uczestniczki nie przeciążały stawów.

Na zajęciach Fiesta Latino odnajdą się osoby zupełnie początkujące, ponieważ wprowadziłyśmy omawianie wybranych układów tanecznych, właśnie po to, by wiedziały one, czego mogą się spodziewać i by łatwiej mogły sobie poradzić.

Dzięki tak zaprojektowanym zajęciom nie musisz obawiać się, że nie będziesz nadążać za grupą. Zwłaszcza że ćwiczymy w stałej, kameralnej grupie osób. Dzięki temu będziesz mogła poczuć się swobodnie, jak w grupie dobrych znajomych.

Zajęcia w zamkniętej grupie pozwolą Ci poczuć się pewniej i raźniej, bo wszystkie uczestniczki, będą wspólnie przechodziły przez wszystkie etapy kursu. Nawet jeśli na początku będą Ci się plątać nogi i mylić ręce, nie będziesz w tym jedyna.

Nie jesteś pewna, czy możesz korzystać z zajęć? Przed zapisem na kurs skonsultuj się z lekarzem.

Terminy:

Startujemy 13 września 2022 r., a kurs kończymy 25 października 2022 r. Spotykamy się przez 7 tygodni we wtorki o 18:10.

.

masz pytania?

przeczytaj