fbpx

cykl zajęć

FIESTA LATINA
start 13.04

średnie tempo

DOBRY WYBÓR NA POCZĄTEK

TRENING TANECZNO-FITNESSOWY

Masz ochotę poruszać się w rytm tanecznej muzyki latynoskiej?

Chcesz nabrać powabu i gracji w ruchach tak charakterystycznych dla tancerek?

Chcesz poprawić sobie nastrój i wyładować negatywne emocje?

A może chcesz po prostu dobrze się bawić i przy okazji zadbać o kondycję fizyczną, bez stresu, że nie będziesz nadążać za grupą?

Zajęcia poprowadzi

HARMONOGRAM:

CZWARTEK 18:10 – 19:05

6 SPOTKAŃ

Start: 13.04.2023

TYP ZAJĘĆ: 

Spotkania raz w tygodniu

GDZIE:

POGODNA STUDIO, sala 2

CENA:

295 zł

Fiesta Latina to trening taneczno-fitnessowy. Ten typ zajęć stworzyłyśmy dla kobiet, które dopiero zaczynają przygodę z tańcem albo dla pasjonatek Zumba Fitness®, które wolą jednak spokojniejsze od oryginalnych tempo zajęć.

Fiesta Latina powstała z inspiracji rytmami latynoskimi.

Kroki taneczne zaczerpnięte z rytmów latynoskich takich, jak: merengue, bachata, salsa, cumbia, reggaeton, flamenco, samba są bardzo proste, a dzięki formule zajęć w zamkniętej grupie bawisz się już od pierwszych zajęć. 

Zapisz się na cykl zajęć FIESTA LATINA.

Co zyskasz?

Udział w zajęciach Fiesta Latina:

  • korzystnie wpłynie na Twoją sylwetkę,
    poprawisz swoją kondycję,
  • spalisz kalorie,
  • a także zyskasz więcej energii.

Oprócz tego, że będziesz się świetnie bawić i oderwiesz się od codziennej rutyny, nauczysz się także bardziej świadomych ruchów ciała, dzięki czemu będą one pełne kobiecej gracji.

Zajęcia trwają 55 minut. Rozpoczynamy od rozgrzewki całego ciała z elementami izolacji, rozciągania i wzmacniania. W części głównej tańczymy nasze układy podążając za instruktorką. Na koniec (około 5 minut) wykonujemy ćwiczenia na uspokojenie ciała, ćwiczenia oddechowe i rozciągające.

Dla kogo są te zajęcia?

Nigdy nie tańczyłaś, Twoja kondycja nie powala na kolana? To właśnie dla Ciebie powstał cykl zajęć Fiesta Latina.
Zajęcia są prowadzone w taki sposób, aby każdy niezależnie od poziomu umiejętności tańca czuł się dobrze!
Nasza prowadząca Ania, już o to zadba.

Dlaczego nasze zajęcia są wyjątkowe?

Zajęcia Fiesta Latina są bardzo podobne do zajęć Zumba Fitness, ale zostały wymyślone z myślą o osobach, dla których tempo Zumby było zbyt szybkie. Usunęłyśmy z choreografii skoczne elementy, by uczestniczki nie przeciążały stawów.

Na zajęciach Fiesta Latina odnajdą się osoby zupełnie początkujące, ponieważ wprowadziłyśmy omawianie wybranych układów tanecznych, właśnie po to, by wiedziały one, czego mogą się spodziewać i by łatwiej mogły sobie poradzić.

Dzięki tak zaprojektowanym zajęciom nie musisz obawiać się, że nie będziesz nadążać za grupą. Zwłaszcza że ćwiczymy w stałej, kameralnej grupie osób. Dzięki temu będziesz mogła poczuć się swobodnie, jak w grupie dobrych znajomych.

Zajęcia w zamkniętej grupie pozwolą Ci poczuć się pewniej i raźniej, bo wszystkie uczestniczki, będą wspólnie przechodziły przez wszystkie etapy cyklu. Nawet jeśli na początku będą Ci się plątać nogi i mylić ręce, nie będziesz w tym jedyna.

Nie jesteś pewna, czy możesz korzystać z zajęć? Przed zapisem na zajęcia skonsultuj się z lekarzem.

Terminy:

Startujemy 13 kwietnia 2023 r., a cykl kończymy 25 maja 2023 r. Spotykamy się przez 6 tygodni we czwartek o 18:10 pomijając czwartek 4 maja. 

masz pytania?

przeczytaj