COVID-19

ZASADY KORZYSTANIA ZE STUDIA W PRUSZKOWIE, UL. TARGOWA 6,

Aktualizacja 12/10/2020

 1. Jeśli masz podwyższoną temperaturę, kaszel, katar lub inne objawy choroby układu oddechowego – zostań w domu
 2. Na terenie studia należy mieć zasłonięte usta i nos, staraj się zachowywać 1,5 m odległości od innych. Zdjąć maskę można wyłącznie podczas ćwiczeń. 
 3. Na wejściu do studia umyj i zdezynfekuj ręce.
 4. Zabierz ze sobą ręcznik na matę, a najlepiej weź z domu swoją matę (nie dotyczy zajęć tanecznych). Korzystanie z naszych pomocy do ćwiczeń jest mocno ograniczone. 
 5. Korzystaj z szafek w szatniach. Nie zostawiaj nic na ławkach w szatni. W szatni mogą przebywać maksymalnie 2 osoby. 
 6. Na salę wejdź 5-10 minut przed rozpoczęciem zajęć. Wcześniejsze wejście będzie niemożliwe. Bądź punktualnie, osoby spóźnione nie będą wpuszczane.
 7. Pogaduchy z koleżankami/kolegami? 🙂 Zapraszamy przed studio.
 8. Buty zdejmij zaraz po wejściu do studia w wyznaczonym miejscu. Na zajęciach, gdzie ćwiczymy w butach, jest bezwzględny nakaz ich zmiany na czyste zaraz po wejściu. 
 9. Chcesz zapłacić za zajęcia? Od września nie będzie możliwości płatności gotówką za zajęcia. Prosimy o dokonywanie płatności za zajęcia przez system internetowy lub przelewem. Dane do przelewu znajdują się naszej stronie www.pogodnastudio.pl w zakładce KONTAKT. 
 10. Na zajęcia obowiązują zapisy i tylko zapisane osoby będą wpuszczane do studia. Obowiązuje limit miejsc na salach. Sala 1 –  10 osób, sala 2 – 9 osób.
 11. Weź ze sobą wodę do picia.
 12. Matę ułóż w wyznaczonym miejscu na sali.
 13. Nie możesz przyjść na umówione zajęcia? W ramach karnetu na 4 wejścia można przełożyć tylko jedne zajęcia na inny termin w bieżącym miesiącu, w ramach karnetu na 8 wejść – dwa zajęcia, a jeśli masz karnet na 12 wejść to możesz przełożyć 3 zajęcia. Jak to zrobić? Najpóźniej 24 h przed terminem zajęć zgłoś mi swoją nieobecność wysyłając SMS na nr 728 415 585, Jeśli tylko dostępność miejsc na to pozwoli, zaproponujemy Ci nowy termin.
 14. Wszystkie zajęcia są skrócone o 5 min., a przerwy między zajęciami są wydłużone o 20 min.
 15. Zajęcia nie są przeznaczone dla kobiet w ciąży.
 16. Masz wątpliwości, czy Twój stan zdrowia pozwala Ci na ćwiczenia? Zanim przyjdziesz koniecznie skonsultuj się z lekarzem.
 17. Klienci, którzy w sposób rażący naruszają zasady bezpieczeństwa, podlegają upomnieniu przez personel i w ostateczności mogą zostać poproszeni o opuszczenie obiektu ze skutkiem natychmiastowym.
 18. Jeśli personel studia zauważy u klienta niepokojące objawy choroby, zostanie on poproszony o natychmiastowe opuszczenie studia.
 19. Jeśli jesteś w grupie wysokiego ryzyka rozważ decyzję o korzystaniu z zajęć w mniej uczęszczanych godzinach lub zostań w domu.