fbpx

cykl zajęć

BELLY DANCE

start 26.04

POZIOM POCZĄTKUJĄCY

ŚREDNIA INTENSYWNOŚĆ

TECHNIKA TANECZNA

To zajęcia dedykowane kobietom – bez względu na wiek i umiejętności taneczne! Belly Dance to bardzo kobiecym i unikatowym styl niemal dla każdego!

Zajęcia poprowadzi

HARMONOGRAM:

ŚRODY 18:10 – 19:05

4 SPOTKANIA

Start: 26.04.2023

TYP ZAJĘĆ: 

Spotkania raz w tygodniu

GDZIE:

POGODNA STUDIO, sala 2

CENA: 

195 zł.

Taniec brzucha cieszy się coraz większym zainteresowaniem wśród młodzieży i dorosłych. Jest niewątpliwie bardzo kobiecym i unikatowym stylem, który łączy ze sobą
delikatne ruchy rąk z intensywną pracą bioder oraz akcentami poszczególnych części ciała. Taniec ten charakteryzuje się mocną izolacją oraz powiewem kokieterii.
Doskonale rozluźnia spięte i zastałe mięśnie oraz dodaje pewności siebie. Ma również wpływ na naszą koordynację ruchową. Dodatkowo, poprawia samopoczucie, zwiększa mobilność poszczególnych części ciała, co przekłada się z kolei na większy zakres ruchu oraz zmniejszenie ryzyka związanego z niechcianą kontuzją.

Dzięki indywidualnemu podejściu i kameralnej grupie szybko osiągniesz efekty.

Zajęcia trwają 55 minut. Rozpoczynamy od rozgrzewki całego ciała z elementami izolacji, rozciągania i wzmacniania. W części głównej uczymy kroków oraz techniki belly dance. Na koniec (około 5 minut) wykonujemy ćwiczenia na uspokojenie ciała, ćwiczenia oddechowe i rozciągające.

Zapisz się na cykl zajęć BELLY DANCE.

Dla kogo są te zajęcia?

Zapraszamy Panie bez względu na wiek oraz poziom taneczny.

Dlaczego zajęcia są wyjątkowe?

Nasze zajęcia to dawka kobiecości i zastrzyk pewności siebie, a przy tym przyjemnie spędzony czas w gronie kobiet o podobnych zainteresowaniach.

Kameralna grupa i indywidualne podejście, unikatowy i ciekawy program, gwarantują dobrą zabawę i mile spędzony czas. Dzięki zajęciom w stałej i małej grupie będzie mogła czuć się pewnie i swobodnie..

Terminy: 

Startujemy 26 kwietnia 2023 r., a cykl kończymy 24 maja 2023 r. Spotykamy się przez 4 tygodnie w środy o 18:10 pomijając środę 3 maja.

masz pytania?

przeczytaj