fbpx

cykl zajęć

BACHATA LADIES

start 22.11

TECHNIKA TAŃCA

POZIOM OTWARTY

ŚREDNIA INTENSYWNOŚĆ

TANECZNA CHOREOGRAFIA

Chcesz poczuć się bardziej kobieca i pewna siebie? Wydobyć swój seksapil? 

Zajęcia poprowadzi

HARMONOGRAM:

ŚRODA 20:30 – 21:25

7 SPOTKAŃ

Start: 22.11.2023

TYP ZAJĘĆ: 

Spotkania raz w tygodniu

GDZIE:

POGODNA STUDIO, sala 2

CENA: 

295 zł – w przedsprzedaży do 13.11.

340 zł – cena regularna od 14.11.

Bachata Ladies to zajęcia dedykowane kobietom – bez względu na wiek i umiejętności taneczne, każda z Pań może tańczyć i kreować swój własny styl. Taniec ten charakteryzuje się ogromną zmysłowością, gracją i sensualnością. Podczas zajęć stopniowo poznasz kroki taneczne, poprawny ruch rąk, bioder i stóp. 

Tańczona do latynoskich utworów bachata pobudza zmysły i pozwala wczuć się w gorący klimat Ameryki Łacińskiej. Kroki bachaty nie są skomplikowane, dzięki czemu można wyciągnąć z tańca, co najpiękniejsze – przyjemność i swoją kobiecość. Będziemy zwracać uwagę na miękki ruch bioder oraz całego ciała, a także podkreślanie swoich atutów i budowanie pewności siebie i świadomości swojego ciała.

Dzięki indywidualnemu podejściu i kameralnej grupie szybko osiągniesz efekty. Już na 7 zajęciach zatańczysz cały układ (tylko nie opuść żadnych zajęć!)

Zajęcia trwają 55 minut. Rozpoczynamy od rozgrzewki całego ciała z elementami izolacji, rozciągania i wzmacniania. W części głównej uczymy się choreografii. Na koniec (około 5 minut) wykonujemy ćwiczenia rozciągające.

Zapisz się na cykl zajęć BACHATA LADIES.

Dla kogo są te zajęcia?

Na spotkania zapraszamy Panie, które znają podstawy Bachaty.

Dlaczego zajęcia są wyjątkowe?

Nasze zajęcia to dawka kobiecości i zastrzyk pewności siebie, a przy tym przyjemnie spędzony czas w gronie kobiet o podobnych zainteresowaniach.

Ciekawy program gwarantuje dobrą zabawę i mile spędzony czas. Dzięki zajęciom w stałej i małej grupie będzie mogła czuć się pewnie i swobodnie.

Terminy: 

Startujemy 22 listopada 2023 r., a cykl kończymy 10 stycznia 2024 r. Spotykamy się przez 7 tygodni w środy o 20:20 z wyłączeniem okresu ferii świątecznych tj. 25.12.2023 – 01.01.2024.

masz pytania?

przeczytaj