fbpx

cykl zajęć

BACHATA LADIES

start 14.04

POZIOM POCZĄTKUJĄCY

TECHNIKA TANECZNA

ŚREDNIA INTENSYWNOŚĆ

TANECZNA CHOREOGRAFIA

Na tych zajęciach poznasz podstawowe kroki, akcję w biodrach i pracę rąk bachaty. Nauczysz się także krótkiej choreografii.

Zajęcia poprowadzi

HARMONOGRAM:

PIĄTEK 18:10 – 19:05

6 SPOTKAŃ

Start: 14.04.2023

TYP ZAJĘĆ: 

Spotkania raz w tygodniu

GDZIE:

POGODNA STUDIO, sala 2

CENA: 

295 zł 

Bachata Ladies to zajęcia dedykowane kobietom – bez względu na wiek i umiejętności taneczne, każda z Pań może tańczyć i kreować swój własny styl. Taniec ten charakteryzuje się ogromną zmysłowością, gracją i sensualnością. Podczas zajęć stopniowo poznasz kroki taneczne, poprawny ruch rąk, bioder i stóp. 

Tańczona do latynoskich utworów bachata pobudza zmysły i pozwala wczuć się w gorący klimat Ameryki Łacińskiej. Kroki bachaty nie są skomplikowane, dzięki czemu można wyciągnąć z tańca, co najpiękniejsze – przyjemność i swoją kobiecość. Będziemy zwracać uwagę na miękki ruch bioder oraz całego ciała, a także podkreślanie swoich atutów i budowanie pewności siebie i świadomości swojego ciała.

Dzięki indywidualnemu podejściu i kameralnej grupie szybko osiągniesz efekty. Już na 6 zajęciach zatańczysz cały układ (tylko nie opuść żadnych zajęć!)

Zajęcia trwają 55 minut. Rozpoczynamy od rozgrzewki całego ciała z elementami izolacji, rozciągania i wzmacniania. W części głównej uczymy się choreografii. Na koniec (około 5 minut) wykonujemy ćwiczenia na uspokojenie ciała, ćwiczenia oddechowe i rozciągające.

Zapisz się na cykl zajęć BACHATA LADIES.

Dla kogo są te zajęcia?

Zapraszamy Panie bez względu na wiek oraz poziom taneczny.

Dlaczego zajęcia są wyjątkowe?

Nasze zajęcia to dawka kobiecości i zastrzyk pewności siebie, a przy tym przyjemnie spędzony czas w gronie kobiet o podobnych zainteresowaniach.

Kameralna grupa i indywidualne podejście, unikatowy i ciekawy program, gwarantują dobrą zabawę i mile spędzony czas. Dzięki zajęciom w stałej i małej grupie będzie mogła czuć się pewnie i swobodnie.

Terminy: 

Startujemy 14 kwietnia 2023 r., a cykl kończymy 26 maja 2023 r. Spotykamy się przez 6 tygodni w piątki o 18:10 pomijając piątek 5 maja. 

masz pytania?

przeczytaj