fbpx

kurs

ABC PILATESU
kurs odwołany

DOBRY WYBÓR DLA POCZĄTKUJĄCYCH

ULGA DLA KRĘGOSŁUPA

WZMACNIANIE I ROZCIĄGANIE

Chciałabyś zacząć ćwiczyć pilates, ale nie wiesz od czego zacząć?

Postanowiłaś rozpocząć aktywność fizyczną i szukasz zajęć w spokojnym tempie?

Chciałabyś się wyciszyć, odstresować, a jednocześnie wykonać bezpieczny trening całego ciała?

Zajęcia poprowadzi

TYP KURSU: 

spotkania raz w tygodniu

GDZIE:

POGODNA STUDIO, sala 1

 A może chcesz popracować nad prawidłową postawą ciała i zdrowiem kręgosłupa?

Tak! Zajęcia ABC Pilatesu są tymi, których szukasz!

Ania, nasza instruktorka pilates, wprowadzi Cię krok po kroku w system ćwiczeń stworzony przez Josepha Pilatesa. Na naszych zajęciach wsłuchasz się w swoje ciało, skupisz na oddechu i mięśniach, które na co dzień mają za zadanie utrzymać Twoją postawę ciała. Wzmacniając gorset mięśniowy zadbasz o swój kręgosłup, miednicę i obręcz barkową. Wolne tempo zajęć pomoże Ci nauczyć się świadomego, płynnego ruchu i zmniejszy poziom hormonów stresu działając relaksująco.

O co chodzi w Pilatesie?

Pilates skupia się na rozwijaniu świadomości ciała. Ruchy są zsynchronizowane z oddechem. Ćwiczenia wzmacniają mięśnie wewnętrzne stabilizujące kręgosłup i inne stawy, poprawiają równowagę, koordynację mięśniową oraz obniżają stres. Dodatkowo ćwicząc regularnie wzmocnisz brzuch, wysmuklisz mięśnie nóg i uelastycznisz całe ciało. Na naszym kursie Ania pokaże Ci jak ćwiczyć szanując ograniczenia swojego ciała, jednocześnie wykorzystując jego możliwości. 

Zajęcia trwają 55 minut. Rozpoczynamy od rozgrzewki całego ciała. W części głównej wykonujemy docelowe ćwiczenia. Na koniec relaks, czyli nagroda za porządny trening.

Zapisz się na inny kurs!

Co zyskasz?

  • Poprawisz swoje samopoczucie.
  • Nauczysz się oddechu dolnożebrowego.
  • Nauczysz się także, jak samodzielnie korygować swoją postawę od stóp do głów.
  • Zwiększysz zakres ruchu w stawach i uelastycznisz mięśnie.

Dla kogo jest ten kurs?

Dla kobiet, które do tej pory nie uczęszczały na zajęcia pilates, dla pań rozpoczynających swoją przygodę z aktywnością fizyczną i wszystkich tych, które lubią zajęcia w spokojnym tempie. Nasz kurs jest także doskonałym rozwiązaniem w profilaktyce bólu kręgosłupa. Nie jesteś pewna, czy możesz korzystać z zajęć? Przed zapisem na kurs skonsultuj się z lekarzem lub fizjoterapeutą.

Dlaczego kurs jest wyjątkowy?

  • Traktujemy ciało z ogromnym szacunkiem i uwagą. Instruktorka Ania dopasuje poziom ćwiczeń do możliwości uczestników kursu.
  • Mała grupa = większe bezpieczeństwo.
  • Ćwiczymy w kameralnej grupie osób.
  • Zajęcia w zamkniętej grupie pozwolą Ci poczuć się pewniej i raźniej, bo wszystkie uczestniczki, będą wspólnie przechodziły przez kolejne etapy kursu.

 

masz pytania?

przeczytaj