fbpx

cykl zajęć

ABC JOGI
start 20.03

GRUPA POCZĄTKUJĄCA

ULGA DLA CIAŁA

NAUKA PODSTAW

Chciałabyś zacząć ćwiczyć jogę, ale nie wiesz od czego zacząć?

Zajęcia poprowadzi

HARMONOGRAM:

PONIEDZIAŁKI 19:10 – 20:05

3 SPOTKANIA

Start: 20.03.2023

TYP ZAJĘĆ: 

Spotkania raz w tygodniu

GDZIE:

POGODNA STUDIO, sala 1

CENA: 

95 zł

Postanowiłaś rozpocząć aktywność fizyczną i szukasz zajęć w spokojnym tempie? A może chcesz popracować nad prawidłową postawą ciała i zdrowiem kręgosłupa?

Zajęcia ABC Jogi są tymi, których szukasz! Zuzia – nasza instruktorka, wprowadzi Cię krok po kroku w system ćwiczeń jogi. Na naszych zajęciach poznasz podstawowe pozycje jogi, wsłuchasz się w swoje ciało, skupisz się na oddechu. Zadbasz również o swój kręgosłup, miednicę i obręcz barkową. Wolne tempo zajęć pomoże Ci nauczyć się świadomego, płynnego ruchu i zmniejszy poziom hormonów stresu działając relaksująco.

Kilka słów od prowadzącej:

„Pozycje jogi stanowią duże wyzwanie, ale jednocześnie ich praktyka jest najlepszą metodą pracy nad własnym ciałem. Sprzyja zachowaniu zdrowia i długowieczności, a ze względu na duże możliwości adaptacji do umiejętności, wieku i ograniczeń osób ćwiczących jest odpowiednia dla każdego. We własnej praktyce najbardziej doceniam to, że cały czas mogę odkrywać i uczyć się po drodze nowych rzeczy. Posiadam kilkunastoletnie doświadczenie w praktyce jogi. Podczas zajęć zwracam uwagę na ustawienie ciała w pozycji zgodnie z biomechaniką i fizjologią oraz na pracę z oddechem. Uważam, że joga uczy dużej świadomości swojego ciała, świadomego życia, bycia tu i teraz. Uczy pokory, cierpliwości, uważności i lepszego kontaktu ze sobą. Serdecznie zapraszam wszystkich chcących spróbować swoich sił na macie. Pomogę Wam odnaleźć równowagę w natłoku codziennych obowiązków, zbudować siłę i elastyczność oraz zadbam o dobrą kondycję waszych stawów i kręgosłupa.”

Jedne zajęcia trwają 55 minut. Rozpoczynamy od krótkiej rozgrzewki całego ciała. W części głównej wykonujemy określone sekwencje asan. Na koniec relaks! Czyli ćwiczenia relaksujące i oddechowe. 

Zapisz się na cykl zajęć ABC JOGI

Co zyskasz?

  • Poprawisz postawę ciała,
  • Lepszy nastrój i redukcja stresu,
  • Większą elastyczność ciała, lepszą koordynację ruchową, uregulowane ciśnienie krwi, uczucie odprężenia.

Dla kogo są te zajęcia?

Dla kobiet, które do tej pory nie uczęszczały na zajęcia jogi, pań rozpoczynających swoją przygodę z aktywnością fizyczną i wszystkich tych, które lubią zajęcia w spokojnym tempie.

Nie jesteś pewna, czy możesz korzystać z zajęć? Przed zapisem na kurs skonsultuj się z lekarzem lub fizjoterapeutą.

Dlaczego nasze zajęcia są wyjątkowe?

  • Traktujemy ciało z ogromnym szacunkiem i uwagą. Instruktorka Zuzanna jest fizjoterapeutką, zadba podwójnie o bezpiecznie wykonywanie ćwiczeń.
  • Ćwiczymy w kameralnej grupie osób.
  • Zajęcia w zamkniętej grupie pozwolą Ci poczuć się pewniej i raźniej, bo wszystkie uczestniczki, będą wspólnie przechodziły przez kolejne etapy cyklu. 

Terminy: 

Startujemy 20 marca 2022 r., a zajęcia kończymy 3 kwietnia 2023 r. Spotykamy się przez 3 tygodnie w poniedziałki o 19:10.

masz pytania?

przeczytaj